قیمت پودر هسته خرما دامی

پودر هسته خرما همان طور که از نامش مشخص است از پودر کردن هسته خرما به دست می آید و نکته قابل توجه این است که خواص خرما تنها به گوشت آن محدود نمی شود بلکه هسته خرما هم دارای فواید بی نظیر فراوانی می باشد. در گذشته با پی بردن به خواص بی نظیر این محصول کارخانه های متفاوتی یک قسمت از خط تولید را به پودر کردن هسته خرما اختصاص دادند و خط تولید پودر خرما را تاسیس کردند. هسته خرما حتما برای استفاده باید پودر شود‌ زیرا در حالت عادی سفت و غیر قابل خوردن است. برای تهیه این پودر اول هسته ها از خرما ها جدا می شوند و سپس شسته و خشک می شوند و در نهایت تفت داده می شوند و با دستگاه های مخصوص به پودر قابل خوردن تبدیل می شوند. پودر هسته خرما هم برای انسان ها و هم برای دام ها مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر گذار می باشد. در ادامه به بررسی فواید بی نظیر این محصول دردام ها و نحوه خرید آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

قیمت پودر هسته خرما دامی

قیمت پودر هسته خرما

قیمت پودر هسته خرما به طور کلی دو راه برای خرید پودر هسته خرما یا هر محصول دیگر وجود دارد. راه اول خرید حضوری و راه دوم خرید غیر حضوری می باشد. خرید اینترنتی امروزه بسیار پر طرفدار شده است و فروشندگان و خریداران زیادی به آن سمت کشیده شده اند، مردم نیز ترجیح می دهند ساده و سریع ترین راه را انتخاب کنند و خیلی راحت خرید خود را انجام دهند و انتخاب آن ها خرید آنلاین است. از مزیت های دیگر خرید اینترنتی این است که اغلب اوقات این محصولات تخفیف خورده اند و شما با تفاوت قیمت قابل توجهی نسبت به بازار می توانید خرید خود را انجام دهید. خرید اینترنتی پودر هسته خرما از سایت های معتبر فروش نمایندگی ها و مراکز فروش صورت می گیرد. شما به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. راه دیگر خرید این محصولات مراجعه حضوری می باشد. شما می توانید به نمایندگی های فروش و مغازه های مربوطه موجود در سطح شهر مراجعه کنید و خیلی راحت خرید خود را انجام دهید.

در خصوص قیمت این محصول باید بگوییم که ما نمی توانیم قیمت ثابت و مشخصی بر روی پودر هسته خرما بگذاریم. با توجه به عامل های مختلفی که میان تولید کننده مصرف کننده اصلی قرار دارد، این محصول قیمت های مختلفی را به خود اختصاص می دهند. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پودر هسته خرما می توانیم به کیفیت، نحوه تهیه، کارخانه تولیدی، برند، نحوه ی فروش، وزن ارائه شده، نحوه بسته بندی، واسطه ها، کیفیت مواد اولیه و … اشاره کنیم. از دیگر عوامل مهم تاثیر گذار نوسانات ارزی و اقتصادی هستند که باعث بالا و پایین شدن قیمت پودر هسته خرما و دیگر محصولات به صورت مستقیم و غیر مستقیم می شوند. به عنوان مثال هر چقدر که کیفیت پودر هسته خرما بالا تر باشد قیمت بالا تری نسبت به انواع بی کیفیت به خود اختصاص می دهد و یا این که هر چقدر تعداد واسطه های بین کارخانه تا مصرف کننده نهایی، بیش تر باشد قیمت نهایی محصول نیز بالا تر خواهد بود. پس ما در این جا متوجه می شویم که بهترین راه خرید این محصول مفید با قیمت مناسب، خرید بدون واسطه و مستقیم از نمایندگی های فروش و فروشنده های معتبر می باشد.

شما از دو روش می توانید از قیمت پودر هسته خرما اطلاعات کسب کنید. یک راه ساده است و راه دیگر به نسبت زمان گیر می باشد. راه اول مراجعه حضوری به مراکز فروش این محصولات می باشد. شما می توانید به نزدیک ترین مغازه یا نمایندگی این محصول در شهر خود مراجعه کنید و انواع مختلف پودر ها را برند ها و سایز های مختلف ببینید و از قیمت آن مطلع شوید. راه دوم که بسیار راحت تر و بدون دردسر است، چک کردن و بازدید از سایت های معتبر فروش این محصولات و صفحات رسمی و تایید شده فروشندگان می باشد. شما می توانید خیلی راحت و به دور از ترافیک و شلوغی و صرف هزینه و اتلاف وقت انواع مختلف این محصولات را با مشخصات شان را ببینید و از قیمت آن ها مطلع شوید.

پودر هسته خرما دامی

پودر هسته خرما دامی برای استفاده از پودر هسته خرما برای خوراک دام ما باید یک ترکیب از 50% آرد هسته خرما را با اوره مخلوط کنیم و در یونجه و یا کنسانتره قرار دهیم و با هم مخلوط کنیم. استفاده از پودر هسته خرما باعث افزایش وزن دام ها می شود. پودر هسته خرما ارزش غذایی بالایی ارد و می تواند به راحتی جایگزین آرد گندم در برنامه غذایی دام ها شود. و همچنین می توان تا 75% در رژیم نشخوار کنندگان استفاده کرد به شرط آنکه با یک مکمل پروتئینی مانند کنجاله پنبه دانه یا اوره مخلوط شود. با استفاده از پودر هسته خرما در غذای دام ها، کیفیت گوشت دام بالا می رود و به بیان کلی گوشت، خوش خوراک می شود.

پودر هسته خرما در تغذیه دام و طیور نه تنها باعث بهتر شدن ارزش غذایی دام ها می شود بلکه از نظر اقتصادی نیز به شدت مفید خواهد بود زیرا قیمت پودر هسته خرما نسبت به دیگر مواد غذایی که برای دام ها مورد استفاده قرار می گیرد پایین تر است. پودر هسته خرما سرشار از انرژی برای دام ها می باشد. این پودر سرشار از فیبر و مواد معدنی است و به تقویت دام کمک می کند. پودر باعث هضم بهتر غذا برای دام ها می شود و در نتیجه آن ها سالم تر خواهند بود و کمتر دچار بیماری های گوارشی می شوند.

البته دقت داشته باشید که خوردن بیش از حد پودر هسته خرما برای دام ها باعث ایجاد نفخ در آن ها می شود زیرا دارای فیبر بالا می باشد و فیبر اگر در بدن زیاد شود باعث ایجاد نفخ می شود و دیگر مفید نخواهد بود.

با وجود فواید بی نظیر پودر هسته برای دام باید دقت داشته باشید که بیش از اندازه از این محصول در تغذیه آن ها استفاده نکنید زیرا پس از مدتی نه تنها به افزایش کیفیت دام کمک نمی کند بلکه اثر معکوس نیز خواهد گذاشت و باعث سوتغذیه آن ها می شود.