خرید و فروش ارزان هسته خرما

آیا شما می دانید که علاوه بر گوشت خرما که خواص بسیار زیاد دارد هسته خرما نیز با قیمت ارزان خرید و فروش می شود و از آن به عنوان محصول دارویی یاد می شود.
خرما یک میوه شیرین است که در بین ما ایرانیها از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. علاوه بر ارزش غذایی بسیار بالای این محصول دین مبین اسلام هم در قرآن و احادیث ائمه تاکید بسیار زیادی در مورد استفاده از خرما و رطب داشته است. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ثابت شده است که می توان از همه اجزا و جزئیات خرما استفاده کرد یعنی علاوه بر گوشت این میوه از هسته آن نیز برای موارد دارویی استفاده می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ترکیبات شیمیایی هسته ی خرما

چربی هسته خرما 9 درصد آن را تشکیل می دهد، پروتئین 6/6 درصد، سلولز (فیبر) 9 درصد،مواد قندی نشاسته ای 67 درصد و خاکستر 9/4 درصد آن را تشکیل می دهند.
هسته ی خرما غذای بسیار مناسبی برای حیوانات است و در مواردی مورد استفاده صنعتگران هم قرار می گیرد البته در شیرینی پزی آن را با اسید، هیدرولیز می کنند و گلوکز به دست آمده را مورد استفاده قرار می دهند.

ترکیبات شیمیایی هسته ی خرما

خرید هسته خرما

این محصول را نمی توانید در فروشگاه های معمولی پیدا کنید اما با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی و نمایندگی ها سراسر کشور می توانید انواع کوچک بزرگ و متوسط آن را تهیه کنید. البته این محصول بیشتر برای شرکت های بزرگ دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.
منبع: بازار خرما ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.